Medarbetare

För allmänna frågor:

Ring 0706-472747
Skicka mail till info@personalskills.se

Kontaktuppgifter till enskilda medarbetare:

HELSINGBORG:
Abbas Aiwaily
0708-158712
abbas.aiwaily@personalskills.se

Anders Björklund
0708-616755
anders.bjorklund@personalskills.se

Merzuk Turkusic
0729-672019
merzuk.turkusic@personalskills.se

STOCKHOLM:
Lars Hjort
0722-170977
lars.hjort@personalskills.se

Peter Nilsson
0706-990069
peter.nilsson@personalskills.se

Harout Ekizean
0733-316612
harout.ekizean@personalskills.se

GÖTEBORG:
Lars Rönngren
0708-8772600
lars.ronngren@latoro.se

EJ ORTSBESTÄMDA:
Jörgen Aall Flood
0706-472747
jorgen.aall.flood@personalskills.se

Peter Sandström
0723-761076
peter.sandstrom@personalskills.se

Kjell Lindh
0738-533442
kjell.lindh@live.se

Vi har även inhyrda utbildningskonsulter, som nås via den allmänna kontaktuppgiften överst på sidan.